Zamknij
1
ORŁY Edukacji
Live chat
1
Dalej
Dalej
Dalej
Dalej
Zamknij
Zamknij
Strona główna
Laureaci
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Lista miejscowości
Kontakt
Zasady
Regulamin
Zgłoś się
Inne branże
Orły Sportu
Orly
Orły BHP
Orły Branży Budowlanej
Orły Branży Ślubnej
Orły Cukiernictwa
Orły Czystości
Orły Edukacji
Orły Elektryki
Orły Farmacji
Orły Fryzjerstwa
Orły Gastronomii
Orły Handlu
Orły Hurtownictwa
Orły Hydrauliki
Orły Instalatorstwa
Orły Jubilerstwa
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Księgarstwa
Orły Kształcenia
Orły Łazienek
Orły Meblarstwa
Orły Medycyny
Orły Motoryzacji
Orły Nieruchomości
Orły Ochrony
Orły Ogrodnictwa
Orły Okien i Drzwi
Orly GSM
Orły Branży Dziecięcej
Orły Branży Funeralnej
Orły E-Handlu
Orły Edukacji
Orły Gastronomii
Orły Kosmetyki
Orły Krawiectwa
Orły Meblarstwa
Orły Mody
Orły Szewstwa
Orły Łazienek
Orły Oświetlenia
Orły Piekarnictwa
Orły Poligrafii
Orły RTV AGD
Orły Recyklingu
Orły Rozrywki
Orły Stolarstwa
Orły Stomatologii
Orły Szewstwa
Orły Szklarstwa
Orły Tapicerstwa
Orły Tłumaczeń
Orły Transportu
Orły Turystyki
Orły Ubezpieczeń
Orły Zegarmistrzostwa
Orły Administracji
Orły Branży Rowerowej
Orły Florystyki
Orły Fotografii
Orły Kamieniarstwa
Orły Nauki Jazdy
Orły Optyki
Orły Prawa
Orły Rachunkowości
Orły Weterynarii
BULGARIA
CZECH REPUBLIC
GREECE
HUNGARY
ITALY
ROMANIA
SLOVAKIA
Logout
Login via facebook
Szkoły, Przedszkola - Zielona Góra
oraz inne firmy z branży nagrodzone przez Orły
Miasto
Powiat
Szukaj
Orły Edukacji
Szkoły, Przedszkola - Zielona Góra
Laureaci
2019
2020
2021
2022
2023
2024
I
Miejsce
Szkoła Nauki Jazdy Jedynka 1
10.0
II
Miejsce
Żłobek Miejski nr 7
10.0
III
Miejsce
Nauka Jazdy TOM
9.9
Laureaci
Centrum Rodziny- Szkoła Rodzenia Ksenia
9.9
Laureaci
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego "Medyk"
8.7
Laureaci
New Speak School
8.6
Laureaci
klub jezykowy adriana jagodzińska
8.8
Laureaci
I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
8.4
Laureaci
Miejskie Przedszkole nr 8
8.5
Laureaci
Miejskie Przedszkole nr 11 im. "Tęczowy Zakątek"
8.6
Laureaci
Akademia Nauki - Zielona Góra
8.8
Laureaci
ENGLISH TOWN Akademia Języka Angielskiego
8.8
Laureaci
Żłobek Miejski Nr 4 Wisienka
8
Laureaci
klub jezykowy adriana jagodzińska
8.8
Laureaci
Niepubliczny żłobek "Misio Bazik" Anglojęzyczne Przedszkole " Teddy Bazik"
8
Laureaci
Gimnazjum nr 2 im. Adama Asnyka w Zielonej Górze
8.5
Laureaci
Społeczne Liceum Ogólnokształcące "Szkoła Myślenia Twórczego"
9.9
Laureaci
Quick Study Szkoła Języka Angielskiego Zielona Góra
9.4
Laureaci
Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodnicze
9.2
Laureaci
ENGLISH TOWN Akademia Języka Angielskiego
8.8
Laureaci
Szkoła Muzyczna Musichome Zielona Góra
8.8
Laureaci
Miejsko Gminne Przedszkole Samorządowe w Nowogrodzie Bobrzańskim
8.5
Laureaci
Ośrodek Szkolenia Kierowców MUZYCZKA
8.8
Laureaci
English Language School (ELS)
8.6
Laureaci
Deutsch - Teraz Niemiecki
8.5
Laureaci
Zespół Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika
8.8
Laureaci
Niepubliczne Przedszkole z Oddzialami dla Dzieci z Autyzmem ''Dalej Razem''
8.8
Laureaci
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze
8.7
Laureaci
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "TUP TUP"
9
Laureaci
Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonej Górze
8.1
Laureaci
Centrum Nauki Keplera - Planetarium Wenus
9.4
Laureaci
Niepubliczny Żłobek "Klekotek" Sp.c.
8.7
Laureaci
PSKK
8.9
Laureaci
V LO im. Krzysztofa Kieślowskiego w Zielonej Górze
8.9
Laureaci
Studium Muzyczne Tonika
8.9
Laureaci
English Lessons
8.9
Laureaci
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Zielonej Górze
8.8
Laureaci
Szkoła Podstawowa nr 6 w Zielonej Górze
8.8
Laureaci
Medyczna Szkoła Zawodowa w Zielonej Górze
9.6
Laureaci
III Liceum Ogólnokształcące im. prof. T. Kotarbińskiego w Zielonej Górze
9.4
Laureaci
Bricks 4 Kidz - Zielona Góra
9.1
Laureaci
Lotnik - IV Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze
8.6
Laureaci
Przedszkole 'Jacek i Agatka' Zielona Góra
8.9
Laureaci
Koło Naukowe Space Marketingu- Uniwersytet Zielonogórski
8.1
Laureaci
ABC Ślimaczek
8.4
Laureaci
Zespół Edukacyjny nr 3
8.2
Laureaci
Saludos Akademia Języków
8.6
Laureaci
Miejskie Przedszkole nr 10 "Wyspa Dzieci"
8.5
Laureaci
Centrum Kształcenia Prestige - Policealna Szkoła Kosmetyczna Prestige
8.7
Laureaci
Quick Study Szkoła Języka Angielskiego Zielona Góra
9.4
Laureaci
ABC English School
8.5
Laureaci
Przedszkole Hakuna Matata
8.8
Laureaci
Mały Inżynier Zielona Góra
8.6
Laureaci
Bose Stópki
8.7
Laureaci
Żłobek Pszczółka Miejsce Twórczej Edukacji / Filia
9.2
Laureaci
Szkoła Podstawowa nr 13 w Zielonej Górze
9
Laureaci
Miejskie Przedszkole nr 6
8.6
Laureaci
Cyfrowa Akademia Zielona Góra
8.7
Laureaci
Zespół Szkół Zawodowych PBO Sp z o o
8.3
Laureaci
Little Hands
8.5